Idźcie na cały świat

09 lut 25

W niedzielę 9 lutego w kościele pw. Św. Ducha w Chorzowie miało miejsce wydarzenie “Idźcie na Cały Świat”.

Na mszy w intencji małżeństw i rodzin dekanatu Chorzów Batory oraz wspólnoty Spotkania Małżeńskie swoje świadectwo wygłosili animatorzy Ośrodka Jaworzno Agata i Grzegorz. Oprawę muzyczną eucharystii oraz liturgię słowa przygotowali: Michalin, Michał oraz Krzysztof.


W promocję Spotkań Małżeńskich włączył się aktywnie proboszcz tamtejszej parafii, ksiądz Marcin, który od prawie dwóch lat bierze udział w spotkaniach Małej Grupy Chorzów. Ksiądz nie tylko pięknie wprowadził swoim słowem parę dającą świadectwo, ale także sam na zakończenie mszy podzielił się swoim doświadczeniem dialogu.

A po eucharystii członkowie wspólnoty zostali zaproszeni na probostwo, gdzie zostali ugoszczeni tradycyjnym śląskim żurem oraz kawą i ciastem przygotowanymi przez animatorki Małgorzatę i Ewę.