Weekend dla narzeczonych

⁄ Dodane:

W dniach 03-05.02.2017, czyli jak zwykle od piątkowego wieczoru, do popołudnia w niedzielę, 13 par uczestniczyło w Weekendzie dla narzeczonych. Mieliśmy mały poślizg w rozpoczęciu weekendu, gdyż okolicę Hałcnowa, spowiła bardzo gęsta mgła, która bardzo utrudniała ruch na drogach. Jednak w końcu rozpoczęliśmy.
Ksiądz Przemysław oraz ksiądz Józef, sprawowali opiekę duchową nad nami. To się zdarza raczej rzadko, że sobotnią Mszę Świętą odprawiało dwóch celebrantów. My mieliśmy to szczęście, gdyż ks. Józef przyjechał do nas, by zastąpić ks. Przemka, który musiał wracać do Krakowa.
Ponieważ w grupie animatorów były Krysia i Agnieszka, zapewniona była też oprawę muzyczna mszy. Pozostali animatorzy, Gosia i Andrzej, oraz Edziu i Maciek, wspierali „zespół” śpiewem. Jak to razem brzmiało, mogli ocenić uczestnicy (ale chyba było całkiem nieźle). Dwoje uczestników weekendu, pięknie zaśpiewali psalmy, i jak to powiedział Andrzej, ich głosy brzmiały na pewno lepiej niż jego.
Siostry Serafitki, u których gościliśmy, zaserwowały nam smakowite posiłki – nikt nie odchodził głodny od stołów w jadalni.
Wszyscy wyjechaliśmy po południu do naszych domów. My, czyli animatorzy do Jaworzna, a uczestnicy w różnych kierunkach Polski, m. in. do Warszawy, Piaseczna, Krakowa, Żywca, Gostyni, Sosnowca i również Jaworzna.

Mamy nadzieję, że może za jakiś czas, spotkamy się z Wami drodzy uczestnicy, na jakimś weekendzie dla małżonków, albo na naszych wakacyjnych rekolekcjach.

galeria zdjęć

Dziel się i komentuj