WDM Hałcnów 2018.10.12-14 – Jaworzno

⁄ Dodane:

W dniach 12 do 14 października 2018r.w Hałcnowie, u jak zwykle gościnnych i serdecznych Sióstr Serafitek, odbył się weekend podstawowy dla małżeństw prowadzony przez Ośrodek w Jaworznie,
w którym uczestniczyło 9 par małżeńskich z różnych rejonów Polski i ze stażem małżeńskim od 5-ciu miesięcy do 33 lat. Weekend prowadziły pary animatorskie: Gosia i Adam Wiorkowie, Agnieszka i Maciek Gromadkowie, debiutująca para – Agnieszka i Tomek Grzejszczakowie. Radosny klimat zapewniał i opiekę duchową sprawował ks. Artur Pęksa. Były pary, dla których zasady dialogu to nowość oraz takie, dla których była to kontynuacja czegoś, co poznali w ramach rekolekcji dla narzeczonych. Każda para miała inne motywacje, aby przyjechać na weekend, ale wszyscy wyjechali umocnieniu w duchu i gotowi do wprowadzania zasad dialogu w swoim życiu.
Był to czas intensywnej pracy, w trakcie której staraliśmy się poznać bardziej siebie, naszego małżonka oraz Boży plan dla naszego małżeństwa. Pomimo trwającej jesieni, pogoda na zewnątrz jak i w kręgu w trakcie spotkań była tak ciepła, że część par przeżyła na nowo wiosnę swojego małżeństwa.

Chwała Panu za ten czas.

galeria zdjęć

Dziel się i komentuj