Rekolekcje dla narzeczonych w Hałcnowie

⁄ Dodane:

W dniach 9-11.06.2017 odbyły się rekolekcje dla narzeczonych w Hałcnowie. Uczestniczyło w niej 8 par, które przyjechały z różnych stron Polski. Prowadzącymi byli ks. Włodzimierz Machura, Adam i Agnieszka Górniak, Krzysztof i Iwona Łukasik, Jerzy i Zyta Kołodziej. Uczestnicy wyjechali bardzo zadowoleni.
Oto niektóre wypowiedzi na zakończenie spotkania:
 Rekolekcje wniosły w nasze życie wiele pytań. Odbieram to jako pozytyw. Wiele rzeczy musimy w sobie wyuczyć. Nad wieloma musimy pracować, aby nasze małżeństwo było udane.
Temat wychowanie dzieci rozbudził we mnie zapał do starania się w rodzinie o piękne wartości. O wspólne z małżonkiem stworzenie solidnego fundamentu, aby nasze dzieci nie czuły niepewności i śmiało wierzyły w Boga.
Czas jaki spędziliśmy z Wami był dla nas prezentem ślubnym. Daliście nam wiedzę, której prawdopodobnie uczylibyśmy się całe nasze życie, potykając się i popełniając błędy. Moje serce przepełnione jest szczęściem wiedząc, że wspólna droga jaka czeka nas z Narzeczonym będzie bogata w dobre doświadczenia. Pewnie pojawią się kłopoty, jak to w wielu małżeństwach, ale w oparciu o Wasze doświadczenia będziemy wiedzieli jak sobie z nimi radzić.
Dzięki tym rekolekcjom dowiedzieliśmy się, że warto rozmawiać, aby rozwiązywać konflikty. Nie tłumić w sobie emocji tylko dzielić się nimi. Wysłuchać, szanować starać się wspólnie znaleźć rozwiązanie.
Oboje stwierdziliśmy, że raz na rok takie rekolekcje są naprawdę ważne, aby nie zatracić się w naszej codzienności i nie zgubić sensu naszego życia. Dziękujemy 🙂

galeria zdjęć

Dziel się i komentuj