Weekendy Dla Narzeczonych

Weekendy Dla Narzeczonych

Co? Gdzie? Kiedy?

Dla kogo i gdzie?

Rekolekcje te przeznaczone są dla Narzeczonych oraz dla par myślących o przyszłym małżeństwie. Prowadzone są przez w formie wyjazdowej, przeważnie w domu rekolekcyjnym w Hałcnowie, niedaleko Bielska Białej. Rozpoczynają się w piątkowy wieczór i trwają do niedzielnego popołudnia. Wiec, aby tam z nami pojechać, zachęcamy Was do wygospodarowania dla siebie całego weekendu. Przy tej okazji, możecie na chwilę pozostawić codzienne obowiązki i pooddychać rześkim górskim powietrzem.

W jakim celu?

Weekend dla Narzeczonych spełnia wymagania w zakresie katechez przedmałżeńskich i ma na celu przygotować Was do Sakramentu Małżeństwa. Po ich zakończeniu, otrzymacie zaświadczenia potrzebne przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej, przed zawarciem związku małżeńskiego.

Kogo spotkacie?

Oprócz par prowadzących i kapłana, którzy poprowadzą nasze rekolekcje, będziecie mogli spotkać się ze sobą wzajemnie. Spotkacie siebie samych i być może swego przyszłego małżonka. Mamy nadzieję, ze zobaczycie go z tej prawdziwej strony, pozwalającej na Wasze wzajemne poznanie i zrozumienie.

 

Terminy rekolekcji na 2020 rok

20.11. – 22.11.2020 Hebdów (Nowe Brzesko) Z powodu pandemii, weekend w tym termin został odwołany – o nowym terminie poinformujemy w możliwie krótkim czasie

 

Kontakt i zapisy:

Grzegorz Juda

tel.: +48 606 756 038

e-mail: narzeczeni@spotkaniajaworzno.pl

Rezerwacji dokonujemy poprzez wpłatę kwoty 100 zł od osoby.
W tytule przelewu podajemy: nazwisko, miejscowość i datę weekendu.
Przykład: Kowalscy, Hebdów, 20.11.2020 r.

PEKAO I O. w Jaworznie
23 1240 1356 1111 0010 1233 9421
Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej
ul. Sobieskiego 1
43-600 Jaworzno