Weekendy Małżeńskie

Weekendy Małżeńskie

Co? Gdzie? Kiedy?

Dla kogo i gdzie?

Weekendy te przeznaczone są dla małżeństw, a głównie dla małżonków. Prowadzone są przez nas zawsze w formie wyjazdowej, przeważnie w domu rekolekcyjnym w Hałcnowie, niedaleko Bielska Białej. Rozpoczynają się w piątkowy wieczór i trwają do niedzielnego popołudnia. Więc, aby tam z nami pojechać, zachęcamy Was do wygospodarowania dla siebie całego weekendu, co czasami nie jest takie łatwe. Przy tej okazji, możecie na chwilę zostawić codzienne zajęcia związane z domem, z dziećmi, a czasem z pracą. Będziecie mogli pooddychać rześkim górskim powietrzem, które czasem studzi wzajemne emocje, ale potrafi też rozgrzewać własne uczucia.

W jakim celu?

Jeżeli w Waszym małżeństwie wszystko układa się dobrze, czas, który poświęcicie na ten wspólny weekend, będzie mógł owocować tym, że odnajdziecie to coś, co Was jeszcze bardziej scementuje. Być może odkryjecie swojego współmałżonka na nowo, zobaczycie Go z innej, jeszcze lepszej perspektywy.

Gdy Wasze małżeństwo przeżywa kryzys, a będziecie chcieli z nami spędzić ten czas, możliwe, że po tym weekendzie, popatrzycie na siebie inaczej, bardziej przyjaźnie, z większym zrozumieniem i wyrozumiałością. Jednak, aby tak się stało, musicie dać szansę sobie. Szansę właśnie na ten jeden weekend. Weekend, który mamy nadzieję, odświeży Wasze uczucia i poprowadzi was przez Wasze ciche dni, wzajemne konflikty i codzienne nieporozumienia.

Kogo spotkacie?

Oprócz par prowadzących i kapłana, którzy poprowadzą nasze rekolekcje, będziecie mogli spotkać się ze sobą wzajemnie, jako współmałżonkami. Spotkacie też inne małżeństwa, ale zależy nam na tym, abyście, jako małżeństwo, spotkacie głównie siebie samych, a być może lub w szczególności, swego małżonka. Mamy nadzieję, że odkryjecie go z tej prawdziwej strony, pozwalającej na lepsze Wasze wzajemne poznanie i zrozumienie.

 

Terminy weekendów na 2020 rok

27.03. – 29.03.2020 Hałcnów Weekend odwołany z powodu zagrożenia związanego z epidemią koronawirusa

27.03. – 29.03.2020 Zabrze-Biskupice Weekend odwołany z powodu zagrożenia związanego z epidemią koronawirusa

22.10. – 25.10.2020 Hałcnów

13.11. – 15.11.2020 Zabrze-Biskupice

 

Informacje:

Iwona Łukasik

tel.: +48 728 986 516

e-mail: lukasikowie@spotkaniamalzenskie.pl

 

 

 

 

Po wysłaniu formularza i otrzymaniu informacji, że zostaliście Państwo
wpisani na listę uczestników, rezerwację potwierdzamy przez wpłatę
zaliczki w kwocie 100 zł od pary.

W tytule przelewu podajemy: nazwisko, miejscowość i datę weekendu.
Przykład: Kowalscy, Hałcnów, 27.03.2020 r.

PEKAO I O. w Jaworznie
23 1240 1356 1111 0010 1233 9421
Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej
ul. Sobieskiego 1
43-600 Jaworzno